konzultace

 •  

  Co je nejvíce sexy v ženském šatníku? Co muže zaručeně přitahuje? Poznejte "must-have" pro sexy vzhled.

  Představíme vám základní kousky šatníku, které by měla mít každá ženy. Najdete mezi nimi šaty, boty a doplňky. Dozvíte se taky, jaký účes je nejvíce sexy pro muže.

 •  

  Jaká je podstata ženskosti? Jaké vlastnosti muži na ženách hledají? Proč je tak těžké najít partnera? Proč je tak těžké mít spokojený vztah? Proč je tak těžké najít rovnováhu mezi feministickými ideály (rovnoprávnost, pracovní úspěch) a šťastným domovem (partner, děti, rodina)?

 •  

  Nejlepší příběh je ten, který je pravdivý, překvapivý a pro ostatní motivující.

  Takový pro vás dnes mám.

  Je o tom, jak my, ženy, řešíme svůj vzhled v závislosti na psychickém rozpoložení. 

   

 •  

  Potkala jste zajímavého muže a chystáte se na první rande. Jak se tedy obléknout, učesat a co udělat, abyste ho okouzlila? 

  Zaměřme se konkrétně na první rande. Je to specifický čas, kdy se navzájem oťukáváte. Zkoušíte, jak na vás partner reaguje, jestli si máte co říct, jestli jsou mezi vámi vibrace, jestli jste pro sebe navzájem zajímaví a přitažliví.

 •  

  Často se nás ptáte, jak kombinovat oblečení, jak vytvořit hezký outfit, aby vše barevně ladilo.

  Pro některé z vás je to přímo noční můra.

  Naše stylistka vám ukáže pár jednoduchých triků včetně ukázek. Teď už to zvládnete!

 •  

  Stanislava vyhrála naši soutěž o luxusní proměnu v duchu omlazení: s redukcí vrásek, změnou účesu, stylu oblékání a líčením. 

  Hodnota výherní proměny byla 25 tisíc korun. Takhle velkou soutěž pořádáme jen jednou za rok a vždy k ní pozveme specialisty z jiného oboru. Letos jsme pro spolupráci vybrali dermatologickou kliniku Altos, která se specializuje na omlazování a krásnou pleť. 

 •  

  Všimli jste si, že většina z nás preferuje jen určité barvy? Statisticky jen malé procento lidí nosí například žlutou. Oblíbená je za to černá, hnědá nebo modrá. Čím to asi bude?

  Každá barva předává určitou informaci o jejím nositeli. Cítíme se sebevědomě a průbojně - sáhneme po červené. Chceme se ztratit v davu - vybereme hnědou, šedou nebo černou. Jste-li zvědavi, co o vás vypovídá váš šatník, udělejte si malou inventuru a zjistěte, které barvy skutečně nosíte nejčastěji.