dlouhé vlasy

 • Balayage podle barevného typu

   

  Zde najdete spoustu inspirací na zesvětlení vlasů technikou balayage v různých barevných provedeních. Poradíme vám, jakým způsobem vlasy prosvětlovat v závislosti na vašem přírodním odstínu tak, abyste docílila wow efektu.

 • Denisa (22 let): "Připadám si obyčejná"

   

  Denisa vyhrála naši pravidelnou soutěž o proměnu. Jednou z podmínek bylo, aby předem souhlasila s jakoukoliv změnou. Odvážným svět přeje...

  Jako první z rodiny se pustila do studování (zdravotnický zachranář), které ale musela přerušit, jelikož čekala miminko. Teď je na rodičovské dovolené a přitom se stále vzdělává, aby mohla zůstat ve svém milovaném oboru - tentokrát se zaměřením na zdravotní sestru.

 • Lenka (51 let) - silná žena s křehkou duší

   

  Lenka Rendlová pracuje jako plavčice a vyhrála naši soutěž o komplexní proměnu. Po velkých životních turbulencích se ocitla znovu na začátku cesty hledání lásky a štěstí.

  Lenka u nás absolvovala konzultaci image speciálně zaměřenou na seznamování s muží a následnou proměnu vizáže v souladu s jejím barevným typem. Díky tomu v nové image vypadá přirozeně krásně a na prvním rande si nebude muset na nic hrát.

 • Lucie (24 let) - po zhubnutí se více zajímám o sebe

   

  Lucie Bubeníčková (24 let) vyhrála naši soutěž o komplexní proměnu. Přihlásila se potom, jak zhubla 10 kg a začala se více zajímat o sebe.

  V našem studiu si prošla komplexní proměnu včetně konzultace s koučem osobního růstu. O tom, jak pro životní změnu je důležitá změna způsobu myšlení, se dozvíte z článku.

   

 • Proměna Klaudie (v barvách podzimu)

   

  Klaudie vyhrála proměnu v našem studiu a byla připravená na každou změnu.

  Zvolili jsme nejpřirozenější cestu, v souladu s barevným typem (podzim).

  Sami se podívejte, jak správná škála barev dokáže změnit člověka.

   

 • Proměna Květy - jak omládnout o 15 let

   

  Květa vyhrála naši soutěž o proměnu. Je na mateřské dovolené, nosí stále stejný účes a už ji to nebaví:)

  Květa (45 let) k nám přijela z Milovic. Dříve pracovala na výrobní lince a po MD se plánuje vrátit do práce. Přihlásila se do soutěže o proměnu, protože chtěla zkusit něco nového a v náš tým měla velkou důvěru.

 • Soutěžní proměna Dariny (28 let)

   

  Darina vyhrála naši soutěž pro facebookové fanoušky. Má dvě děti a po mateřské dovolené si začíná hledat práci. 

  V první části proměny Darina společně se stylistkou vyrazila do salonu Maggie, kde proběhlo zkoušení nádherných společenských šatů.

  Nakonec vyhrály šaty OLIVIA od světoznamé značky Gino Cerruti.

  Salon Maggie nám taky zapůjčil překrásnou sadu šperků.

   

 • Tereza (30 let) - proměna roku 2018

   

  Jak to dopadne, když naprosto luxusní proměnu vizáže si zopakujete po roce znova. Budete více nebo méně spokojená?

  Tereza nosila blond vlasy, které jsme obarvili na zrzavo a několik měsíců potom na hnědo. Proč je nutné při volbě odstínu dodržovat svůj barvený typ, se dozvíte v našem článku.

 • Valentýnská proměna Ivety (26)

   

  Iveta (26) je na mateřské dovolené. Přihlásila se do soutěže o proměnu, aby si nepřipadala jako "šedá myška".

  Iveta už delší dobu chtěla změnit svoji image. Její styl by se dalo popsat jako sportovně-pohodlný.

  Na proměnu přišla v džínech a svetru, vlasy stáhla do culíku. Vypadala podstatně starší než je a hlavně unaveně. Chtěli jsme Ivetě ukázat, jak probudit ženskou krásu.

   

 • Vánoční proměna Jany (37 let)

   

  Jana je už 3 roky na mateřské dovolené a moc si přála vyhrát proměnu. Poslala přihlášku a hned potom, jelikož nevěřila, že vyhraje, rozhodla se odbarvit si vlasy. 

  Jana je od přírody tmavovláskou. Zajímá se o barevnou typologii, jelikož neví, jakých se má držet odstínů. Oblečení, které běžně nosí, je převážně popelavé, často šedé. Po radikálním odbarvení (na doporučení kamarádky), byla Jana nevýrazná a její obličej měl načervenalý nádech.