První, co nám o sobě Jarka řekla, bylo, že je celý život praštěná, miluje soutěže a adrenalinové zážitky. 

Jarka, i když je už v důchodu, stále pracuje v mateřské školce, kde je zastupkyni ředitelky. Svoji práci miluje o to více, že do práce už vlastně chodit nemusí. 

 

Rozhodla se zůstat ve školce proto, že ji to baví. Řekla: "Ten pocit, že jdete do práce protože chcete a ne proto že musíte, je k nezaplacení." 

Jarka vyhrála proměnu v naší pravidelné soutěži a tak jsme měli možnost doporučit úplně cokoliv.

 

Před proměnou - lesní plody ve vlasech

 

Na fotkách, které jsme pořídili hned po příchodu, vidíte, že Jarka má vlasy hodně poničené, jemné a odstín navazuje na lesní plody, konkrétně borůvku:)

 

     

 

Jarce jsme nabídli zesvětlení vlasů, díky kterému jsme chtěli docílit jemnějšího vzhledu. Navíc u tak výrazného fialového odstínu je téměř nemožné docílit jiné barvy. Bez zesvětlení bychom museli vlasy ztmavit do odstínu hořké čokolády a to by Jarce moc neprospělo.

Máme i fotky mezifáze barvení, které říkáme "fáze kuřátka":)

 

  

 

Kadeřnice kouzlila dál a jako finální odstín zvolila výrazný mahagon, který navíc prosvětlila proužky. Délku vlasů jsme jen mírně zkrátili a cílem bylo sjednotit střih a více odhalit obličej.

Původní střih dost připomínal zastaralý trend z 80. let, kdy se vlasy kolem obličeje prostřihávaly do různých délek, což mělo vytvořit dojem bohatosti a objemu. V dnešní době už se to tak nenosí. Mimochodem, připravujeme pro vás nový článek, ve kterém shrneme nejčastější retro trendy, které stále ještě jsou vidět na ulicích a které vytrvale modernizujeme u nás na proměnách.

Zpátky k Jarce:)

 

Vizážistka v akci, čili jak expresně vyhladit pleť o 20 let 

V naší maskérně jsme nejdříve vyhladili pleť speciální bázi, která vyplňuje póry i vrásky, zanechává pleť hebkou, matuje a prodlužuje trvanlivost líčení. Test této úžasné báze jsme nedávno zveřejnili na našem profilu na Facebooku. Na video se můžete podívat hned teď  - klikněte zde >> 

 

 

 

 

 

Pokud budete mít chuť stejnou bázi mít doma,

stačí si ji objednat přes náš e-shop - klikněte zde >>

 

 

 

 

 

 

Vizážistka nově vytvarovala obočí a zaměřila se na stínování horního víčka. Použila růžovo-vínové tóny a tmavší stín nanesla vysoko nad očnicový oblouk. Díky tomu spadlé víčko se opticky dostalo tam, kdy bylo před 20 lety.

 

Jelikož Jarka má hodně úzké rty, doporučili jsme poměrně světlý odstín rtěnky a trochu lesku doprostřed. Použili jsme moderní dlouhotrvající matnou rtěnku, která má tu výhodu, že díky vysoké pigmentaci dokáže vykreslit novou konturu (nepotřebujete tužku navíc) a drží opravdu celý den. Nemusíte se každou chvíli koukat do zrcátka, zda se vám rtěnka rozmazala, snědla anebo rozpila do vrásek.

 

Na focení jsme pro Jarku zapůjčili šaty od značky Camaieu, které bezvadně vystihovala její osobnost. Různobarevný drobný vzor evokuje dynamiku a nepolapitelnost či divokost:)

 

 

 

 

Tady máte Jarku v celé kráse:

 

  

 

 

Reakce po proměně: "Byla jsem rozpačitá..."

 

Jarka nám po proměně napsala:

"Na proměnu do salonu ProBeauty jsem se přihlašovala několikrát (vždy, když byla vyhlášena soutěž) a když mi přišel e-mail, že jsem byla vybrána, trochu jsem nevěřila, ale byla jsem šťastná, že jsem ta vyvolená. Několika proměnami jsem už během života prošla, moc mě baví se nechat opečovávat, a tak jsem se moc těšila do Prahy. Přivítání bylo velmi milé a péče během téměř 5 hodin byla profesionální. Vizážistka Monika mi udělila nesčetně rad, jak pečovat o moji povadlou pleť a její optimismus a dobrá nálada je nakažlivá. Kadeřnici Míšu čekalo hodně práce hlavně s barvou, kterou se společně s Monikou v rámci proměny rozhodly mi změnit. Užila jsem si ten čas maximálně, v pohodlí, s milými lidmi a super péčí. Výsledek proměny jsem vnímala rozpačitě, tvář a oči super, ale barva vlasů - nebyla jsem si jistá, jestli je to to ono. Ale reakce okolí byly příznivé a tak mě to uklidnilo a po pár dnech už mě všichni ujišťovali, ať si tu barvu nechám a jdu třeba do ještě světlejší. Teprve když jsem viděla fotky, kde byla změna tááááák vidět – jsem nadšená. Ještě jednou tedy moc děkuji Monice a Míše za péči i milý a profesionální přístup. Určitě doporučuji všem ženám užít si chvíli pohody a relaxu v tomto báječném salonu, plném milých a šikovných lidiček."

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny >>

 

O Jarku se postaraly:

kadeřnice Míša Mikulková

vizážistka a stylistka Monika Romanowska

 

Autorka článku: Monika Romanowska