Denisa vyhrála naši pravidelnou soutěž o proměnu. Jednou z podmínek bylo, aby předem souhlasila s jakoukoliv změnou. Odvážným svět přeje...

Jako první z rodiny se pustila do studování (zdravotnický zachranář), které ale musela přerušit, jelikož čekala miminko. Teď je na rodičovské dovolené a přitom se stále vzdělává, aby mohla zůstat ve svém milovaném oboru - tentokrát se zaměřením na zdravotní sestru.

 

Denisa nám poslala do soutěže svoji přihlášku s touto fotografií:

 

 

 

   

   Rozhodla se pro proměnu, protože si delší dobu připadala obyčejná.

   I pro svého přítele chtěla zářit ženskostí. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Denisa je mladá holka, životem donucená brzo dospět. Nejradši nosí čistě sportovní styl, téměř vůbec se nelíčí. Denisa působí velmi křehce a něžně. Nechtěli jsme to ztratit, ale zároveň jsme hledali pro ni více moderní styl, ve kterém by prokoukla, cítila se více sebevědomě a sexy.

 

Denisa k nám přijela jako dlouhovlasá blondýnka. Podívejte se na fotky, které jsme pořídili hned po jejím přichodu do studia:

 

   

 

Vlasy - barvení ve stylu "pepř a sůl"

Denisiny vlasy byly natolik dlouhé, že znemožňovaly vytvořit lehký a přirozený objem. Nažloutlý nádech dost zvyýrazňoval přebarvení na obličeji. Navíc zesvětlené konce byly dost poničené.

Kadeřnice Petra doporučila využít pozůstatků ombré stylu a celé vlasy natónovat do moderního kovového odstínu. Ten měl Denisu celkově zvýraznit.

Doporučili jsme kombinaci 3 odstínů s tím, že vlasy u hlavy jsme mírně ztmavili, aby více seděly s přirozeně tmavým obočím.

Nový účes byl o něco kratší, aby byl snadnější na údržbu a vzdušnější. Navíc jsme vlasy u obličeje prostříhali, aby se přirozeně vlnily a dodaly v horní části obličeje objem.

 

 

Styl - alternativa pro džíny a mikinu 

Jelikož Denisa je velmi mladá a nosí převážně sportovní oblečení, chtěli jsme jí ukázat něco nového, ale ne moc vzdáleného od jejího zažitého stylu. Semišový křivák a tričko s nápisem dokonale splňuje tento účel. Khaki odstín se krásně hodí k novému odstínu vlasů a celkový kontrast dodává Denise na výraznosti. Je stále přirozená, ale přesto už jí nejde přehlédnout.

Oblečení na focení jsme pro Denisu zapůjčili od značky Camaieu.

 

Líčení - zelená linka a bronzer

S miminkem je těžké najít pro sebe čas. Spousta maminek žije v přesvědčení, že líčit se po ránu je ztráta času, když je vlastně pořád doma a nikdo je neuvidí. Ale uvidí!

Už jen sama maminka bude na sebe koukat do zrcadla a pokud se sama sobě bude líbit, hned přijde i lepší nálada. Co partner? Toho určitě potěší, že se pro něj snažíte vypadat lépe. Nejtěžší asi je ale dát si právo na těch pár minut klidu, kdy se budete moci věnovat jen sobě. Když si to právo dáte Vy sama, nikdo vám to vyčítat nebude. Opravdu se vyplatí zapracovat na tomto ranním rituálu stejně tak, jak děti učíme nutnosti si ráno vyčistit zuby. 

Pro denní líčení jsme Denise poradily jedoduchou oční linku v zeleném odstínu a modelaci obličeje pomocí bronzeru - ten úžasný pomocník dokáže kouzla a hlavně umí vytvořit sexy křivky v našem obličeji - vyrysovat licní kosti.

V denním looku Denisa vypadala takto:

 

     

 

Slavnostní look - vlny a kouřové stíny

Hned po prvním focení jsme se pustili do slavnostní varianty nového vzhledu.

Kadeřnice vlasy navlnila pomocí žehličky a kulmy. 

 

      

 

Vizážistka Monika vsadila na zvýraznění překrásných očí. Použila černou voděodolnou tužku jako základ pod kouřové stíny v petrolejové barvě. Aplikovala i vnitřní linku pro lepší orámování oka - ve večerním stylu je to důležité.

Rty zesvětlila do téměř tělového odstínu (á la losos) a obočí ještě mírně zvýraznila tužkou a stínem v hnědé barvě.

   

 

A tady máte Denisu ve večerním stylu.

Na focení jsme pro ni zvolili tmavě zelenou košili s rozhalenkou. Dlouhé náušnice překrásně ladily s náhrdelníkem, který dostala od přítele. 

  

  

 

Po proměně nám Denisa napsala:

"Dobrý den,
z proměny jsem byla nadšená. Příteli i rodině se moje proměna moc líbila.

Proměna mě přiměla se o sebe lépe starat, abych se více líbila sama sobě i okolí a zvedla mi sebevědomí.

Mám z proměny velkou radost. Tímto bych vám také chtěla moc poděkovat za vaši ochotu a péči. Děkuji moc.

S pozdravem

Denisa Klubalová"

 

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny >>

 

O výherkyni se postaral náš tým specialistů na image:  

Vlasy - Petra Chvistková, líčení/styling/foto - Monika Romanowska.