Květa vyhrála naši soutěž o proměnu. Je na mateřské dovolené, nosí stále stejný účes a už ji to nebaví:)

Květa (45 let) k nám přijela z Milovic. Dříve pracovala na výrobní lince a po MD se plánuje vrátit do práce. Přihlásila se do soutěže o proměnu, protože chtěla zkusit něco nového a v náš tým měla velkou důvěru.

 


Květa nás zaujala překrásnými rysy obličeje. Bylo nám jasně, že stávající odstín vlasů a střih jí moc neprospívají.

Podívejte se na fotografie před proměnou:

 

   

 

Vlasová proměna s Míšou

Květa je zvyklá na delší vlasy a rovnou ofinu. Toto není nejlepší řešení pro její čtvercový obličej. Navíc v příliš světlém žluto-oranžovém odstínu vypadá nevýrazně a nepřirozeně.


Pokud naše proměny sledujete delší dobu, tak víte, že vždy sázíme na přirozenou krásu. Nezkoušíme žádné velké divočiny, pokud to není vyloženě žádoucí kvůli extrovertní osobnosti klientky.


O výherkyni se postarala naše nová kadeřnice Míša. Doporučila mnohem tmavší odstín a radikální změnu délky vlasů. Také jsme se rozhodli pro zrušení rovné ofiny a doporučili jemnější prostříhanou patku. 

 

    

 

 

Proměna stylu s Monikou

Vizážistka a stylistka Monika doporučila naší výherkyni úplně nový styl, který je postavený na zemitých a nasycených tónech. Tyto barvy uvidíte teď ve všech obchodech.

V líčení jsme se zaměřili na orámování nádherných oči a vymodelování obočí.

Pro závěrečné focení jsme zvolili letní šaty od značky Camaieu a kruhové náušnice, které dodaly celému vzhledu jemnost a ženskost.

 

Tip od stylistky

Máte-li kruhové náušnice, zvolte i kruhové náramky. Opakování tvaru vám zaručí dokonale sladěný efekt.

Pamatujte i na barvu, máte-li náušnice zlaté, i náramky by měly být zlaté, případně zlato-stříbrné, nikdy ne jen stříbrné.

 

 

Reakce po proměně

Květa námposlala tento email:

 

Dobrý den,
po proměně jsme odjížděli na dovolenou, tak se mi s novou vizáží odjíždělo mnohem lépe a veseleji. Manžel se synem mi po proměně přišli naproti k metru a vůbec mě nepoznali. Kdybych se jim sama nepřihlásila, tak by tam snad stáli ještě dodnes :-D
V novém účesu se cítím mladší a hezčí než dřív. Nalíčení se mi moc líbilo a pokusím se i využít některých rad, co se líčení týče, ale musím si zvyknout. Je to pro mě dost velká změna.
Samotnou proměnu jsem si užila a byl to pro mě takřka relaxační pobyt, protože za posledních pár let jsem sama sobě věnovala jen velmi málo času.

Děkuji za krásný den v příjemném prostředí a za vytvoření skvělé atmosféry během mojí proměny.
Ještě jednou děkuji za tak úžasnou výhru a přeji hezký den,
Květa Novotná

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny >>