Eva vyhrála naši soutěž o proměnu vizáže. Pracuje jako prodavačka a má dvě děti ve školním věku.

Vlasy si barví sama černým odstínem a nosí výrazné líčení. Prozradíme vám, jak fungují barvy z drogerie a jak je nebezpečně je opakovaně používat.

 

 Eva nám poslala v přihlášce tuto fotku:

 

  

 

   Bylo nám jasné, že své jemné a křehké rysy Eva přehnaně zvýrazňuje.

   Jak vlasy, tak i líčení udělaly z ní jinou osobu.

   Působila nedostupně, tvrdě, možná i agresivně.

 

1. problém - barva z drogerie

Eva si delší dobu barvila vlasy sama, barvou z drogerie. Chtěla mít hnědé vlasy, jenže při opakovaném barvení se pigment navrstvil a ve výsledku vlasy hodně ztmavly, byly vlastně černé. Toto je velmi častý jev v případě použití barev z drogerie. Mají totiž velmi silné pigmenty a při protahování do délek, zbytečně zatěžují vlasy. V příliš tmavém účesu obličej vypadá bledě a nevýrazně. Klientky se to snaží zachránit buď opálením ze solária, nebo extrémně výrazným líčením.

2. problém - černá tužka

Statisticky vzato, když se žena cítí nevýrazná, nejčastěji sáhne po černé tužce a  zakroužkuje si oko. Pokud neudělá v líčení nic navíc, vypadá to velmi často vulgárně či lacině. Nemáme nic proti černé tužce, dá se použít k vytvoření nádherného líčení, ale je potřeba sladit i ostatní prvky vizáže, zdokonalit pleť, zamaskovat kruhy pod očima a  vystínovat, vymodelovat oko. Máme pro vás i ukázku:

 

 

Naše řešení - pryč s černou


Proměna Evy začala konzultací účesu. Nejdůležitější pro nás bylo zesvětlit černé vlasy. Zvolili jsme jako finální odstín oříškově hnědou barvu, která měla zvýraznit překrásnou jantarovou duhovku Evy. Kadeřnice Petra doporučila k tomu zkrátit vlasy, ale kvůli dlouhému krku ne moc, jen po ramena. Pro odlehčený vzhled a snadnější denní údržbu jsme vlasy vzadu zkrátili do podkovy. 

 

 V druhé fázi proměny se vizážistka Monika zaměřila na zdokonalení pleti a jemné vystínování očí, prostě vše jinak, než Eva byla zvyklá.

 

   

 

Jelikož je Eva rozená rebelka, malinko jsme její účes ke konci předělali. Přečesali jsme vlasy do větší asymetrie a více je rozcuchali. Džínová bunda sedla Evě mnohem více a tak se i více při focení uvolnila.

 

  

 

 

Proměna "před a po"

Jelikož se věcí nejlépe hodnotí formou přímého srovnání, máme pro vás ukázku "před  a po", kde můžete vyhodnotit výsledný efekt změny nejen po vizuální stránce, ale i v energii, která se z Evy začala uvolňovat. Najednou její osoba měla jiné vibrace.

 

 

Eva po celou dobu proměny byla poměrně uzavřená, moc o sobě neprozradila. Respektujeme to a doufáme, že nová image jí pomůže být sama sebou, přirozená a ráda za to, jaká je, bez potřeby přetvařování. To přejeme všem ženám!

 

 Eva nám po proměně napsala:

Okolí je nadšené, někteří mě ani nepoznali. Prý je to velice příjemná změna.

Nejlépe to ohodnotil můj syn, který se na mě podíval a řekl, maminko moc ti to sluší dávám ti deset bodů z deseti.

 

Pokud i vy toužíte po novém vhledu a chcete si poradit od odborníků, je to jednoduché. Stačí udělat první krok a zavolat (mob. 773 907 710) nám nebo napsat (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). 

Pomůžeme se Vám rozhodnout, zda proměnu vůbec potřebujete a jaký případně program zvolit.

 

Autorka článku - Monika Romanowska