Jak to dopadne, když naprosto luxusní proměnu vizáže si zopakujete po roce znova. Budete více nebo méně spokojená?

Tereza nosila blond vlasy, které jsme obarvili na zrzavo a několik měsíců potom na hnědo. Proč je nutné při volbě odstínu dodržovat svůj barvený typ, se dozvíte v našem článku.

 

Tenkrát před rokem...


Tereza poprvé k nám přijela začátkem roku 2018 spolu se svoji kamarádkou. V blond odstínu se cítila bledě a vyřešila to umělými řasy, které jí zvýraznily.
Na začátku proměny jsme provedli šátkový test a zjistili, že Tereza je podzim. Jednoznačně jsme potřebovali ztmavit vlasy a dodat jim měděný nádech. Doporučili jsme velmi razantní změnu - zrzavý odstín.


Podívejte se na fotografie z první proměny:    Tato Terezina proměna byla zařazená do hlasování o proměnu měsíce, které vyhrála.
   Následně, začátkem roku 2019 jsme spustili hlasování o nejpovedenější proměnu roku,
   ve kterém se objevilo všech 12 nejlepších proměn za celý rok 2018.


   Tereza opět vyhrála a jako odměnu získala:
•  nakupování se stylistkou
•  balíček dekorativní kosmetiky včetně profesionálních štětců
•  opětovnou proměnu a to rovnou ve dvou variantách - denní a večerní.

 

 

 

 

 

 

 


Podruhé k nám Tereza dorazila začátkem května, už jako hnědovláska. Neměla už umělé řasy, měla ale prodloužené vlasy a navíc miminko čekající v bříšku na svůj den D.

 

 

   Rozhodli jsme se pro přirozenější vzhled a to i z důvodu blížícího se mateřství.
   Tereza nemá v plánu klasickou mateřskou dovolenou, plánuje se rychle vrátit do práce.
   Přesto jsme jí to chtěli ulehčit a hlavně jí ukázat, že může vypadat jinak, jemněji.


   Není to tak, že pro každou ženu je předurčený jeden účes či barva vlasů.


   Účes by neměl zůstat stejný po celý život.
   Jak se nám mění životní situace, životní postoj a osobnost, tak potřebujeme vždy tomu přizpůsobit vzhled.

 

 

 

 

 

 

 

Nový vzhled - návrat ke kořenům


Tereza aktuálně pracuje na manažerské pozici ve firmě, kde dříve byla kvalitářkou. Po první proměně se snaží držet určeného podzimního typu jak v oblečení, tak i vlasech.
Naše kadeřnice Petra doporučila sjednotit odstín do teplé přírodní hnědo-měděné barvy. Bude vypadat velmi přirozeně a vlasové spoje nebudou připoutávat pozornost. Tereza bude je moci nosit jak rozpuštěné, tak i zvlněné.


Vizážistka Monika se zaměřila na modelaci obličeje pomocí bronzeru a rozjasňovače. Na oči použila jemné stínování se zdůrazněním spodního víčka. Rty jsme nalíčili velmi nenápadnou tělovou barvou. Možná si všimnete, že jsme dost zvýraznili obočí - je širší a hustší. Oči jsou díky tomu lépe rámované. Na focení jsme vybrali sytě měděný top, ve kterém Tereza skutečně prokoukla. Však sami posuďte…    


V druhé fázi proměny jsme změnili denní look na večerní a to velmi jednoduše - kadeřnice natočila vlasy žehličkou a vizážistka přesunula hlavní akcent líčení z očí na rty. Pro lepší srovnání jsme ponechali stejný outfit. 

Na závěrečné focení dorazila profesionální fotografka Bára, která se postarala o nezapomenutelný zážitek.   Tereza nám po proměně napsala:


"Já vám opět - už po několikáté děkuji za báječný relax den.
Poprvé jsem Váš salon navštívila jako doprovod maminky při její proměně. Podruhé, když mamka vyhrála proměnu měsíce a já si u vás nechala obarvit vlasy. Potřetí jsem se v ProBeauty objevila s kamarádkou na své vlastní proměně a nyní jsem si přijela pro svou výherní proměnu.

Svou výherní proměnu jsem si užila zase o trochu víc, než tu poslední a celkově nejlépe:-)
Na proměnu jsem se setkala jen s pozitivními ohlasy.
Barva vlasů, kterou jste společně s Petrou vybraly je nádherná a já se v ní cítím skvěle. To jsem se mimo jiné cítila i v té zářivé při loňské proměně - miluju červené vlasy. Jste prostě profíci :-) Co se líčení týče, na to, že jsem se před proměnou skoro vůbec nelíčila, jsem si na denní a hlavně večerní look rychle zvykla a nyní je to můj každodenní rituál a za to Vám moc děkuji… Cítím se skvěle.
Když srovnám proměnu před rokem a teď, ta loňská byla určitě výraznější :-) ale to bylo tím, že letos jsem kadeřnici nedala prostor ve střihu :-) ta letošní mi určitě dala více v líčení. Navíc ještě bonus v podobě focení se sympatickou Bárou :-) Uvidíme, co mi dá naše příští setkání, protože jsem si jistá, že jsme se určitě neviděly naposledy.
Ještě jednou vám mockrát děkuji za rady a změnu, která byla ve všem jen pozitivní.
Přeji mnoho úspěchů a spokojených zákaznic
Tereza"

 

A na závěr ještě ukázka "před a po":

 

 

 

 

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny >>