Simona je maminka od 3 dětí. Proměnu vyhrála v naší vánoční soutěži. Jak jsme proměnili krásnou blondýnku? 

Simona rozhodně nemá jednoduchý život, přesto je velmi statečná a stále optimistická. Mezi stovkami přihlášek nás zaujala právě ta její: maminka 4 dětí bojující o štěstí své rodiny i přes obrovské zdravotní problémy, která ale zůstává stále optimistická a plná života.

 

 

 

Životní příběh

Dobrý den, jsem mamča od 3 dětí. 23, 13 a 10. Prostřední holčička má vzácný genetický syndrom. S manželem oba pracujeme, tak, abychom se mohli postarat o malou. Jsme obyčejná rodinka, která se má ráda.

V životě jsem si prošla smutnými věcmi. V dětství úmrtí sestry na rakovinu, před třemi lety úmrtí maminky na rakovinu. Po třech měsících mě zradilo mé zdraví, kdy jsem na rok vypadla z běžného života, ale musím zaklepat na dřevo ☺️. Před rokem přišel tatínek, opět rakovina, ale vše zavčasu a v počátku.

Snažíme se všechno brát tak, jak to život přináší, a bojovat.

Nejdůležitější je pro mě zdraví naší rodinky a aby děti byly v pořádku.

Chtěla bych poradit jak s barvou vlasů, tak se střihem i líčením. Vneslo by to do mého života trochu vítr ☺️. Jsem optimista a miluji život se vším, co přináší.

S pozdravem
Simona Toužimská

 

 

 

 

 

Simona přijela za námi z Děčína, tak vstávala v 5 ráno. Ale na brzké vstávání je vzhledem k práci zvyklá. Pracuje v Tescu, již 16 let, kde je vedoucí oddělení. Dříve byla i v managementu, ale vzhledem k vývoji situace v rodině a zdravotním problémům šla raději „níže“, aby měla alespoň trochu času na rodinu. Nejstarší syn už žije s přítelkyní mimo, holčičky má doma. Prostřední dcera má určitou genetickou vadu, a tak jí manžel vozí každý den do speciálního zařízení/školy. Simona si dokonce při děvčatech dodělávala školu s maturitou. Po smrti maminky nastaly problémy se zdravím, měla zánět mozku, pak oslabenou imunitu, i problémy s řečí. Teď se pomalu dostává do formy. 

 

Je platinová blond to nejlepší?

Simona nosila zesvětlené vlasy v platinovém odstínu. Vlasy měla jemné a bez objemu. Ve stávajícím účesu nám přišla nevýrazná a obyčejná, ale za to velmi sympatická a s velkým potenciálem. Chtěli jsme Simoně ukázat, jak může prokouknout.

Kadeřník Adam vlasy ztmavil a zvolil vlnitější modelaci i s ohledem na vánoční atmosféru. Vlasy byly jemné a dost poničené pravidelným odbarvováním. Použití klasické barvy jím pomohlo se uzdravit. Spolu s kvalitní péčí (masky, kondicionéry) vlasy získaly nádherný objem a lesk.

 

 

Černá linka musí pryč!

Vizážistka Andrea se na Simonu moc těšila, protože ta na líčení nebyla moc zvyklá. Běžný denní postup spočíval v použití tužky do spodního víčka, což oči sice trochu zvýraznilo, ale zároveň je hodně zmenšilo.

Andrea líčením podpořila mandlový tvar oka, opticky prosvětlila vnitřní koutky a vymodelovala očnicový oblouk. Velký význam mělo zvýraznění obočí, které od přírody moc vidět nebylo. Simona nebyla zvyklá ani na výraznou rtěnku, prostě vše ten den bylo pro ni nové.

 

 

Focení ve slavnostním duchu

Na závěrečné focení s fotografkou Evou jsme připravili dva slavnostní outfity, které jsme speciálně pro ni zapůjčili.

První šaty v sytě červené barvě s obrovskou mašlí nádherně padly na Simoninu postavu. 

Mimochodem, v prodejně Camaieu, kde jsme šaty půjčovali, nám řekli, že ihned potom, co tyto šaty dali do výlohy, všechny kusy se vyprodaly.

Není se čemu divit, jsou skutečně nádherné!

 

      

   

 

Druhé štay, opět od značky Camaieu, pro změnu byly světlé, v odstínu šampaň. Třpyt Simonu okamžitě zjemnil a omladil.

 

   

 

Reakce po proměně

Simona nám emailem napsala:

Dobrý den, paní Romanowska,

konečně ustal týdenní pracovní shon a já mám chvilku klidu poděkovat za krásný den plný péče, ve společnosti profesionálů a zároveň neskutečně milých lidí.

Musím poděkovat celému týmu, který se o mě s pečlivostí staral, všichni byli na mě neskutečně hodní a příjemní. Nikdy jsem neměla možnost něco takového zažít a byl to opravdu zážitek, který bych přála každé ženě.

Odcházela jsem od Vás krásná...tu paní jsem v zrcadle nepoznávala ????. Je zvláštní, jak stačí málo k tomu, aby se člověk proměnil.

Velice si vážím toho, že jste mi věnovali tak krásný dárek a umožnili mi prožít nezapomenutelný den. Ještě jednou moc děkuji a zvláštní pozdravení a také poděkování Adamovi, Andrejce a paní fotografce Evě.
Hezký den.

 

A ještě finální fotografie "před a po". Tady uvidíte záběr hned po příchodu Simony do studia.

 

 

O Simonu se postaral náš úžasný tým:

účes - Adam Kupka, líčení - Andrea Krpejšová, styling - Monika Romanowska, focení - Eva Fialková

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny zde >>