Natalia (39 let) nebyla vhodnou kandidátkou na proměnu. Je krásná od přírody, má krátké a tmavé vlasy, takže tu není co vymýšlet. 

Natalia vyhrála proměnu v naší pravidelné soutěži. Po spatření její fotky jsme si říkali, že máme smůlu, že ona vlastně žádnou změnu nepotřebuje.

Pak jsme přečetli její přihlášku...

 

 

 

 

Vím, že nejsem jediná, kdo chce vyhrát, ale moc bych si to přála.

Začnu tím, že jsem z Ukrajiny, rozvedená. Mám dceru, bude jí 18 let.

V roce 2010 jsem jí vzala do Čech. Nebylo to jednoduché. Chodila jsem do práce a běhala po brigádách.

Lidé se mně ptali, proč si někoho nenajdu.

Odpovídala jsem, že nemám čas a že mám toho hodně: nejdříve udělat řidičák, koupit auto, dostat se z podnájmu a hlavně musím počkat, až dcera udělá maturitu. Smála jsem se, že pak půjdu na botox, omládnu, bude ze mně kočka a začnu si konečně užívat.

To se všechno stálo: mám řidičák, auto a byt na hypotéku. Dcera příští rok bude maturovat, tak mi zbývá jen ten poslední krok. Bohužel, když mám vybírat mezi krásou a splátkou, tak splátka je přednější....

 

 

 

 

 

 

A měli jsme jasno. Natalia nepotřebuje nový střih vlasů či tipy, jak zamaskovat nedostatky postavy. Potřebuje jiné vyzařování, aby dala světu najevo, že je připravená na nový začátek a případně i nového partnera.

Po letech obětování teď je důležitá ona! 

Den ve studiu ProBeauty začal barevnou typologií - určili jsme zimní barevnou škálu. Pro Natalii jsou tedy nejvhodnější výrazné a nepřehlédnutelné odstíny, což skvěle zapadlo do myšlenky celé proměny.

Jelikož Natalia měla vlasy dlouhodobě barvené na černo, doporučili jsme je celkově zesvětlit, aby více vyniknul nový nádech. Kadeřnice Diana z krátkých vlasů vytvořila ještě dynamičtější střih. Zkrátila dlouhou patku a dodala vlasům objem a lehkost. Nový odstín v barvě ostružiny bude se skvěle doplňovat s oblíbenými barvami Natalie: bílou, černou a modrou.

Teď pozor, budete koukat...

 

 

Vizážistka Monika poradila, jak zacházet s příliš rovným obočím, jak je jednoduše pomocí tužky a stínu vymodelovat do nového tvaru. Nalíčili jsme výrazněji oči a rty ponechali světle růžové, aby líčení neztratilo denní charakter a Natalia si nepřipadala zmalovaná.

Podívejte se na další fotografie:

 

   

  

Natalia nám po proměně napsala: 

Dobrý den, paní Romanowska,

v první řadě bych chtěla poděkovat Vám i Vašemu týmu. Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek. Byla jsem příjemně překvapená, kdy jsem obdržela email, že jsem stála vítězkou. Vždy jsem si přála aspoň jednou být v rukách profesionálů, aby mi poradili, co a jak. Barevná typologie pro mě byla úplná novinka a byla jsem překvapená, jak se změní pleť podle barvy a opravdu hodně dobrá zkušenost a rada. To by měla vědět každá ženská.

Vždy, když jsem šla do kadeřnictví, určovala jsem si, jak to chci, tak jsem se trochu bála, jaké to bude. Proměna to teda byla pořádná????????????, v kombinaci s líčením - super!

Doma mě pomálu nemohli poznat, kolegové v práci a známé jenom chvála???????????? Škoda, že jsem od Prahy daleko, ale určitě do budoucna se budu řídit radami, co jsem od Vás dostala. Byl to hodně užitečný zážitek. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Natalia

 

 

 

O naši výherkyni se postaral tým: vlasy - Diana Yovdii, líčení/styling/foto - Monika Romanowska

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny zde >>