Natalia (39) - po letech obětování chci si konečně užívat

 

Natalia (39 let) nebyla vhodnou kandidátkou na proměnu. Je krásná od přírody, má krátké a tmavé vlasy, takže tu není co vymýšlet. Přesto jsme to zkusili...

 

Natalia Popovych vyhrála proměnu v naší pravidelné soutěži. Po spatření její fotky jsme si říkali, že máme smůlu, že ona vlastně žádnou změnu nepotřebuje.

Pak jsme přečetli její přihlášku:

 

 

 

Vím, že nejsem jediná, kdo chce vyhrát, ale moc bych si to přála.

Začnu tím, že jsem z Ukrajiny, rozvedená. Mám dceru, bude jí 18 let.

V roce 2010 jsem jí vzala do Čech. Nebylo to jednoduché. Chodila jsem do práce a běhala po brigádách.

Když se mně ptali, proč si někoho nenajdu, odpovídala jsem, že nemám čas a že mám toho hodně: nejdříve udělat řidičák, koupit auto, dostat se z podnájmu a hlavně musím počkat, až dcera udělá maturitu. Smála jsem se, že pak půjdu na botox, omládnu, bude ze mně kočka a začnu si konečně užívat.

To se všechno stálo: mám řidičák, auto a byt na hypotéku. Dcera příští rok bude maturovat, tak mi zbývá jen ten poslední krok. Bohužel, když mám vybírat mezi krásou a splátkou, tak splátka je přednější....

 

 

 

 

A měli jsme jasno. Natalia nepotřebuje nový střih vlasů či tipy, jak zamaskovat nedostatky postavy. Potřebuje jiné vyzařování, aby dala světu najevo, že je připravená na nový začátek a případně i nového partnera. Po letech obětování teď je důležitá ona! 

Den ve studiu ProBeauty začal barevnou typologií - určili jsme zimní barevnou škálu. Pro Natalii jsou tedy nejvhodnější výrazné a nepřehlédnutelné odstíny, což skvěle zapadlo do myšlenky celé proměny.

Jelikož Natalia měla vlasy dlouhodobě barvené na černo, doporučili jsme je celkově zesvětlit, aby více vyniknul nový nádech. Kadeřnice Diana z krátkých vlasů vytvořila ještě dynamičtější střih. Zkrátila dlouhou patku a dodala vlasům objem a lehkost. Nový odstín v barvě ostružiny bude se skvěle doplňovat s oblíbenými barvami Natalie: bílou, černou a modrou.

Teď pozor, budete koukat...

 

 

Vizážistka Monika poradila, jak zacházet s příliš rovným obočím, jak je jednoduše pomocí tužky a stínu vymodelovat do nového tvaru. Nalíčili jsme výrazněji oči a rty ponechali světle růžové, aby líčení neztratilo denní charakter a Natalia si nepřipadala zmalovaná.

Podívejte se na další fotografie:

 

   

  

Natalia nám po proměně napsala: 

Dobrý den, paní Romanowska,

v první řadě bych chtěla poděkovat Vám i Vašemu týmu. Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek. Byla jsem příjemně překvapená, kdy jsem obdržela email, že jsem stála vítězkou. Vždy jsem si přála aspoň jednou být v rukách profesionálů, aby mi poradili, co a jak. Barevná typologie pro mě byla úplná novinka a byla jsem překvapená, jak se změní pleť podle barvy a opravdu hodně dobrá zkušenost a rada. To by měla vědět každá ženská.

Vždy, když jsem šla do kadeřnictví, určovala jsem si, jak to chci, tak jsem se trochu bála, jaké to bude. Proměna to teda byla pořádná😊😊😊, v kombinaci s líčením - super!

Doma mě pomálu nemohli poznat, kolegové v práci a známé jenom chvála😊😊😊 Škoda, že jsem od Prahy daleko, ale určitě do budoucna se budu řídit radami, co jsem od Vás dostala. Byl to hodně užitečný zážitek. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Natalia

 

 

 

O naši výherkyni se postaral tým: vlasy - Diana Yovdii, líčení/styling/foto - Monika Romanowska

 

Máte chuť na velkou změnu?

Chcete úplně novou image a nebojíte se riskovat?

Přihlašte se do naší pravidelné soutěže o proměnu vizáže zdarma.

Přihlášku vyplníte zde>>

 
Nechcete soutěžit, ale jít rovnou do toho? Kompletní nabídku proměn najdete zde >>
 

Přidat komentář