Je pravdou, že celebritám sluší všechno? Podíváme se na vlasové proměny známých osobností a zhodnotíme, co jím doposud nejvíce slušelo.

Jennifer Lopez (nar. 1969) známe jako úspěšnou zpěvačku a herečku, původně ale působila jako tanečnice. V dětství si sama vydělávala na taneční kurzy a až později se zamilovala do filmového plátna a zpěvu.

 

    

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Jennifer jako díte 

Jako dítě byla Jennifer tmavovláskou s hustými vlnitými vlasy. Poznáváte ty nádherné velké oči?

 

 

První kroky ve filmu

Většina z nás poznala JLo ve filmu "Selena", kde ztvárňovala americkou zpěvačku hispánského původu Selenu Quintanillu-Pérez. V tomto filmu měla Jennifer dost zvýrazněné rysy. Dokreslené obočí, tmavá rtěnka, černé vlasy s ofinou, všechno to jí dělalo starší a působila tvrdě. Přála tomu i doba - konec 90-tých let.

 

 

        

 

Experimenty s melírem 

Později přišlo období zesvětlování vlasů. Tu musíme Jennifer pochválit - byl to dobrý směr. JLo vždy dbala na to, aby její vlasy nevypadaly jak paruka, aby byly precizně promelírované a vždy zůstaly u hlavy mírně tmavší než u kořínků.

To je jeden ze základů barvení vlasů. I zesvětlený účes působí pak mnohem přirozeněji.

Pár ukázek vzorné práce hollywoodských kadeřníků:

 

       

  

Šlápnutí vedle

Podívejte se ještě na ukázky nevhodně zvolených účesů.

První: Jennifer v blond vlasech, které už jsou mimo její barevnou zónu. Dostavil se efekt nevýraznosti, tón pleti je mdlý. 

 

 

Druhá: Jennifer s viditelným tmavým odrostem. Zřejmě se zrovna chystá na doladění barvy u svého kadeřníka a zjemnění přechodů mezi odrostem a zvlněnými konci.

 

 

Jennifer Lopez je jednou z celebrit, kterou chceme pochválit. Drží se toho, co jí sluší a neexperimentuje každou chvíli. Přitom je vidět, že v rámci slušivosti (své barevné škály) dokáže vytvořit pokaždé novou image. 

 

 

Talent nebo marketing

Jennifer je dost specifickou celebritou, v určitém slova smyslu podobnou Madonně. Každý hudební kritik vám totiž řekne, že ani jedna z nich nemá vlastně hudební talent, pěvecké nadání.

Jennifer zpívá dost obyčejně, její hlas nemá nijak zajímavou barvu, ani nijak velký rozsah. JLo má ale rozhodně talent pro propagaci své vlastní osoby. Dobře ví, jak ze sebe udělat marketingový produkt, jak na sobě vydělat velké peníze. K tomu patří i skvělá image a tým asistentů, kteří se o tu image starají. Takže hlavně těm patří velký potlesk. Dobrá práce!

 

  

 

Jaká je ta správná image pro Vás?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny zde >>