Lenka Rendlová pracuje jako plavčice a vyhrála naši soutěž o komplexní proměnu. Po velkých životních turbulencích se ocitla znovu na začátku cesty hledání lásky a štěstí.

Lenka u nás absolvovala konzultaci image speciálně zaměřenou na seznamování s muží a následnou proměnu vizáže v souladu s jejím barevným typem. Díky tomu v nové image vypadá přirozeně krásně a na prvním rande si nebude muset na nic hrát.

 

Lenka nám poslala tuto přihlášku:

 

 

   "Ve svých 45 letech jsem ovdověla, po 2 letech péče a ošetřování manžela.

   Tento rok mi bude 52 let, cítím a myslím, že je třeba učinit určité krůčky i po vizuální stránce.

   Čas mi každičký den poukazoval, dával, učil prožíváním a především pochopením,

   co v životě je nejdražší, nejdůležitější, má smysl.

   Co je pro některé samozřejmé a pro druhé vzácnost.

   Vaše stránky sleduji již nějaký čas, jsou mi blízké, proto jsem si je vybrala a tímto prosím o pomoc váš kolektiv.

   Děkuji a přeji vám všem, abyste dál vytvářeli úsměv na tvářích i duších všem ženám, které se na vás obrátí."

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento nádherný příběh nás velice zaujal a pozvali jsme Lenku k nám na proměnu. Kromě standardní vlasové změny, barevné typologie a líčení program zahrnoval i speciální konzultaci se specialistkou na image, zaměřenou na seznamování s muži.

Chcete vědět, jak to probíhalo?

Lenka byla životem donucená být silná.

Zvládala všechny možné životní problémy v podstatě sama. Toto pochopitelně zanechalo svůj odraz v jejím vyzařování. Vlasy stažené do culíku, žádné nalíčení a praktický styl oblečení.

Celá proměna byla koncipována jako restart v osobním životě a podpora ženské energie. Chtěli jsme co nejvíce podtrhnout Lenčiny nádherné vlasy. Ukázat jí, že velmi snadno může vypadat sexy, aniž by to bylo vyzývavé či jinak nevhodné.

 

KONZULTACE IMAGE PRO SEZNAMOVÁNÍ

V první části proměny Lenka absolvovala konzultaci se zakladatelkou studia ProBeauty, Monikou Romanowskou. Probíraly aktuální situaci v osobním životě a dřívější traumatické zkušenosti s muži, které dostaly Lenku tam, kde je teď. Lenka vytváří kolem sebe ochrannou barieru, která brání tomu, aby byla znovu zraněná, ale zároveň znemožňuje bližší seznámení s novými lidmi. Hodně jsme probírali psychologickou stránku image, to jak náš vzhled ovlivňuje reakce okolí, jak nás lidé berou, co si o nás myslí.

Lenka získala praktické rady, jak postupně odblokovat svoji ženskou stránku. Získá tak možnost připoutat pozornost muže, který bude mít ochranitelské povahové rysy. Lenka chce totiž najít muže, který se o ní postará a nebude jí chtít nijak ublížit.

 

BAREVNÁ TYPOLOGIE

Vizážistka Katka Fikarová odhalila nejslušivější škálu odstínu, která zaručí Lence, že bude vypadat zdravě, mladistvě a odpočatě i když nebude zrovna ve formě:)

Lenka je podzimní typ a to znamená, že potřebuje vyhledávat barvy spadlého listí: měděné podtóny, přírodní zemité odstíny.

 

 

 

VLASOVÁ PROMĚNA

Kadeřník Adam Kupka rozhodnul, že ponechá délku vlasů. Nebyly v koncích nijak zvlášť poničené a nebyl důvod pro radikální zkracování. Chtěli jsme zvýraznit ženskou krásu a k tomu patří i dlouhé vlasy. Ty symbolizují vitalitu a mladistvost a proto jsou pro muže přitažlivé. Vlasům jsem dodali zajímavější měděný nádech. Díky tomu Lenka neskutečně prokoukla a najednou už nebyla přehlédnutelná. 

 

 

LÍČENÍ A FOCENÍ

Vizážistka Katka respektovala Lenčinu praktičnost, a proto doporučila decentní a lehce hravější líčení. To by Lenka měla zvládnout doma, i když nemá s líčením zkušenosti. Na závěrečné focení jsme Lenku převlékli do žlutého topu, který jí rozzářil a dodal jiskru.

Lenka sice focení nemá ráda, moc si v pózování nevěří, ale náš tým dokáže uvolnit absolutně každou klientku ne-modelku a tak i Lenka si focení nakonec užívala.

 

 

LENKA NÁM PO PROMĚNĚ NAPSALA:

 

Přeji krásný nový den paní Moniko, Katko a Adame,

když jsem zjistila, že jsem vyhrála cenu proměny vizáže ve vašem salonu, nevěděla jsem, na co se více mám těšit. Zda na samotnou proměnu anebo na vás človíčky.

Dnes již vím, co mě stále vracelo na vaše stránky a sledování vašeho konání.


Vám, paní Moniko, děkuji za milé povídání, spoustu nových poznatků a přístupu během času, co jste mi věnovala.
Katko, Vám patří mé poděkování za vřelost, úsměv, profesionální přístup pomoci ke zvolení typu vizáže, jak v líčení i šatníku. A nesmím opomenout podporu při focení, kdy jste mi velmi pomohla, protože focení není mojí silnou stránkou. Nádherné fotečky jste dokázala. Jste krásná bytůstka.
Adame Vám ještě jednou děkuji za důvěru naším rozhovorem při vytváření úžasného účesu. Držím Vám palečky, aby volba byla pro Vás ta nejlepší a především byla naplněním Vašeho nitra. Věřím, že se bouře ustálí a v dobré se obrátí ve všech směrech. Děkuji velmi za zvolení odstínu barvy, rady při tvoření účesu, kdy i touto volbou přispěla Katka.

Je skvělé, jak se doplňujete a navzájem podporujete a pomáháte. Výsledek byl famózní a okolí opravdu reagovalo, jak jste mne upozorňovali. Reakce mé rodiny byly taktéž velmi, velmi pozitivní.
Den ve vašem salonu byl nezapomenutelný a moc jsem si ho díky vám všem užila. Držím moc palečky, aby i dál se vám dařilo pomáhat ženám najít, poukázat, získat sebedůvěru, ženskost, jiskru v očích a mít se rádo." 

 

 

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny zde >>

 

Děkujeme moc za velmi povzbudivá slova. Jsme všichni rádi, že jsme byli užiteční. To, co děláme, má smysl a mění ženám životy.

 
Vlasy - Adam Kupka, líčení/styling/foto - Katka Fikarová, konzultace image - Monika Romanowska