Lucie Bubeníčková (24 let) vyhrála naši soutěž o komplexní proměnu. Přihlásila se potom, jak zhubla 10 kg a začala se více zajímat o sebe.

V našem studiu si prošla komplexní proměnu včetně konzultace s koučem osobního růstu. O tom, jak pro životní změnu je důležitá změna způsobu myšlení, se dozvíte z článku.

 

 

Lucie pracuje v outdoorové firmě a momentálně organizuje výstavu stanu na pražském výstavišti. Po práci se věnuje svému velkému koníčku - hudbě. Zpívá ve sboru a hraje na klavír. Žije ve spokojeném vztahu už 5 let.

 

 

   Do soutěže nám poslala tuto přihlášku:

   "Celý život jsem měla nadváhu až jsem to dotáhla téměř ke sto kilům.

   Poté, co jsem si v prosinci řekla dost, jsem již deset z těchto kil shodila a konečně jsem se začala zajímat o to, jak vypadám.

   Nicméně jsem stále bezradná, co se týče mé barevné typologie - tedy do jakých barviček bych se měla stylizovat a také, a to především, nevím co s vlasy.

   Zkoušela jsem melírování, barvení, kratší vlasy, delší vlasy, ale pořád to není ono. Navíc mám vlasy velmi řídké, bez objemu a denno-denně si je musím mýt, jelikož se mi velice mastí.

   Od proměny bych chtěla, aby podpořila můj nový životní start a dala mi směr, jakým se dále ubývat v oblasti vizáže."

 

 

 

 

 

 

 

 

1. část - konzultace osobního růstu 

Lucka nejdříve absolvovala konzultaci s naší poradkyni osobního růstu - Monikou Papyan Hubáček. Zaměřily se na to, že fyzická proměna pomůže Lucce nastartovat jiný postoj k sobě samé. Lucka potřebovala motivaci, aby se o sebe více starala a cítila se celkově lépe. 

 

2. část - proměna vizáže

Týden na to už se konala samotná proměna vizáže. Lucie působila na první dojem velmi nesměle, bylo pro ní těžké udržet oční kontakt. Proto jsme se jí snažili ukázat, na co může být ve svém vzhledu pyšná. Jednou z takových věcí jsou rozhodně vlasy.

Určili jsme barevný typ (podzim) a na základě toho jsme navrhli nový účes. Kadeřnice Petra zvolila více zářivý odstín - světle hnědý s měděno-zlatým podtónem. Díky tomu Lucka neskutečně prokoukla a působila i více opáleně v obličeji.

 

 

Lucka měla velmi jemné a prořídlé vlasy, hlavně v horní části hlavy. Začesávání vlasů dozadu to jen podtrhovalo. Kadeřnice doporučila velmi osvědčující se v těchto případech tip -  pěšinku "cik cak". Délku vlasů jsme mírně zkrátili a více prostřihali pro větší objem a bezproblémovou údržbu doma.

 

   

 

   Vizážistka Monika poradila Lucce, jak zamaskovat kruhy pod očima a známky únavy.

   Lucka má v obličeji rozhodně dominantní oči. Rty jsou užší a menší. Proto jednoznačně potřebuje líčením připoutávat pozornost k očím a nepoužívat příliš tmavé a matné rtěnky.

   Monika doporučila stínování oči v přírodních zemitých tónech podzimu a k tomu jemnou tělovou rtěnku s leskem pro větší objem.

   Zdravou barevnost obličeje nám pomohl dodat bronzer a tvářenka v cihlovém odstínu.

 

   Na závěrečné focení jsme Lucku převlékli do barvy, kterou nikdy nenosila - hořčicově žluté.

   Tento odstín se nádherně komponuje s měděnými vlasy a dodává přirozené rozzáření všem podzimním typům.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucka nám po proměně napsala:

"Reakce okolí byly velmi pozitivní, zejména na zvolenou barvu vlasů, prý jsem "prokoukla" ;). K průběhu proměny nemám žádné připomínky, všechno šlo perfektně. Moc děkuji za určení barevného typu, který bych sama určila pravděpodobně na jarní, ale určitě ne na podzimní. Až bude chvilka času, určitě zajdu do obchodů a zkusím si nějaké takové oblečení koupit, abych ladila, ač jsou to barvy, které jsem nikdy příliš nenosila a nevyhledávala.

PS: všichni mě poznali :D
Ještě jednou mockrát děkuji za provedenou proměnu.


Lucie Bubeníčková"

 

 

 
Vlasy - Petra Chvistková
líčení/styling/foto - Monika Romanowska
 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny zde >>