Radka je podnikatelkou a maminkou. Začala se nedávno věnovat i charitě. Není zvyklá se o sebe starat. Nikdy se nelíčila, za to barvy vlasů vyzkoušela snad všechny:)

Rada k nám přijela jako blondýnka. Dříve dlouhou dobu nosila černé vlasy, které pak odbarvila na červené a poslední měsíce nosila odstín blond. Jak je vidět, Radka ráda experimentuje a nebojí se změn.

Jelikož proměnu ve studiu ProBeauty vyhrála v naší soutěži, musela předem souhlasit s jakýmkoliv návrhem nové image. Chtělo to velkou odvahu a důvěru:)

 

 

 Radka preferuje sportovní styl oblékání. Působí velmi otevřené a přátelský, ale cítíte z ní, že je to tak trochu neřízená střela.

Je velmi spontánní, stále v pohybu, bezprostřední, odvážná a extrovertní. 

Proměnou jsme chtěly tyto vlastnosti podpořit a dát Radce moderní vzhled a jiskru.

O vlasovou část se postarala naše nová kadeřnice Petra Chvistková. Při konzultaci jsme se domluvily, že účes zkrátíme a dodáme mu objem nejen střihem, ale i barvou. Petra zvolila kombinaci dvou odstínů: základní hnědý u hlavy (tak aby tmavší obočí nepůsobilo nepatřičně) a mahagonový v délkách. Navíc do dominantní patky Petra přidala výrazné barevné proužky (odstín 6*6 + 6*60), které zvýraznily asymetrický střih.

 

 

Chtěly jsme, aby Radka působila šmrncovně a ženský, ale zároveň, aby ta neřízená střela v ní tak trochu zůstala:). 

Největší chybou by bylo zvolit obyčejný, fádní účes.

To by ji zestaršilo a zazdilo její přirozenou krásu.

 

 

Vizážistka Monika přes to, že se Radka vůbec nelíčí, doporučila hodně zvýraznit oči. Použila zelený oční stín na spodní víčko a jemné zlato-hnědé stínování na horní část oka. Rty jsme ponechaly přirozené, pouze zvýrazněné malinovým leskem. Na fotce je vždy detail líčení dost potlačený, ale věřte nám, oči byly dost tmavě orámované.

Chvíli jsme si myslely, že Radka to nedá a bude se chtít hned odlíčit.

Ona to ale zvládla a překonala ten divný pocit, že na ní v zrcadle kouká někdo úplně cizí.

 

  

 

Radka nám po proměně napsala:

 

Dobrý večer Moniko, moc děkuji za zaslání fotek, jsou úžasné :-)
Moc bych Vám chtěla poděkovat za proměnu. Připadala jsem si jako princezna. Super uvítání a úžasný přístup. Jste velice sympatická. Ve vašich rukách jsem si připadala jako v opravdových rukách specialisty no a potom, kdy jste mne předala do rukou velké čarodějky Péti :-) Bylo vidět, jak jste spolu sehrané..... :-)
Musím upřímně napsat, co se mi stalo. Po návratu domů jsem byla vyvenčit psa. Potkala jsem jednu paní z našeho domu. Chvilku na mne koukala a, když jsem ji pozdravila, tak hned ze sebe vysoukala "Jéééé, Vy máte tak krásný účes!". Dceři jsem poslala fotku a ta zase říkala" Kde mám moji maminku :-)". Takže reakce mého okolí byly úplně skvělé :-)
Proměnu ve vašem salónu bych doporučila každé ženě, která nemá sebevědomí, protože opravdu dokážete ženě ukázat, že je krásná.Účes je skvělý, i když já sama ho neumím tak krásně učesat jako vy :-)
Radka Hatinová

Radko, chce to trochu si s vlasy hrát a přijdete na to, jak na ně. Jen to nevzdávejte!

 

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny zde >>