Naše pravidelná soutěž o proměnu vizáže získala nový rozměr - zapojili jsme do ní konzultaci s poradcem osobního růstu. Co čeká výherkyni?

Určitě se vám nejednou stalo, že jste si v životě nevěděla rady, že jste se ocitla na rozcestí. Nezáleží, jestli se jedná o práci, o partnera či o děti. Občas prostě na našem rozhodnutí hodně záleží a máme strach se rozhodnout špatně nebo vůbec nevíme, co dělat. 

 

 

O naši výherkyni, kromě týmu studia ProBeauty, se tentokrát postará poradce - specialistka na automatickou kresbu a jasnovidné čtení Monika Papyan Hubáček.

 

 

Pro ty z vás, které nemáte osobní zkušenost v této oblasti, chceme přiblížit, co vlastně konzultace s Monikou obnáší.

Monika je žena, která dokáže zmapovat celou situaci v souvislostech a do hloubky. Řekne vám věci, které v hloubi duše už vlastně víte, ale také i věci, které popíráte, či jsou schované v podvědomí.

Nastíní vám, jaké máte možnosti a jak vyřešit problém.

Monika k hledání odpovědi používá tzv. automatickou kresbu. Při konzultaci kreslí Vaši osobu a osoby vám blízké, aby odhalila vzájemné vztahy. Díky tomu dokáže zjistit, co vám brání být v životě šťastná. V rámci konzultace se můžete zeptat na vaše vztahy v rodině, práci či partnerském vztahu.

 

 

Pokud máte pocit, že se vám v životě nedaří, je to tím, že v určitě oblasti osobnosti potřebujete dozrát k rozhodnutí.

Potřebujete v určitých věcech přenastavit vzorce chování. Monika pomůže vám ty oblasti najít a nastíní, jaké podniknout kroky, abyste se cítila lépe a abyste stejné problémy už nemusela prožívat. 

Práce se svoji duši je vždy běh na dlouhou trať. Nejde změnit všechno najednou a hned. Proto první konzultace je pouhý začátek...

 

 

Moniku znám osobně. Poznala jsem jí na jednom ze skupinových kurzů osobního růstu, které pravidelně pořádá. Nikdy jsem nebyla nijak zvlášť duchovně založená a ani teď nejsem. Proto jsem si před prvním kurzem s Monikou říkala, že tam jdu jako doprovod pro mé kamarádky, že se vlastně budu jenom dívat, že to neberu nijak vážně.

Monika ten můj postoj ihned vycítila, ale přesto se mi věnovala s andělským klidem a trpělivostí. Vysvětlila mi, jakým způsobem uvažuji, jak jsou u mě nastavené osobnostní prvky (mužská a ženská energie, čakry, numerologie) a jak to ovlivňuje můj osobní život, ve kterém se mi tenkrát moc nedařilo.

Najednou jsem se cítila, jakoby někdo v temné místnosti rozsvítil.

Vše bylo jasné, srozumitelné a logické. Vůbec jsem to nečekala. Bylo pak na mě, jestli s tím něco udělám.

Zjistila jsem, že tam, kde nejsem spokojená, můžu pracovat na změně, ale pouze v případě, když změním svůj vlastní postoj, nikoliv nátlakem na ostatní.

Život je cesta učení o sobě a nemá strop. Jsem za to ráda. Vyvíjím se a stojí to úsilí. Na druhou stanu mi to dává i sílu. Po těch několika letech, kdy jsem byla v kontaktu s Monikou, změnilo se toho hodně a jsem jiným, lepším člověkem. Cítím se více sama sebou a to přeji i vám. Je to neskutečně osvobozující.