V hlasování o nejpovedenější proměnu roku 2017 vyhrála Jana a získala od nás za odměnu profesionální focení, nakupování se stylistkou a dekorativní kosmetiku. Podívejte se, jak si to užila.

 

Jana svoji proměnu absolvovala koncem roku 2017.

Vyhrála jí vlastně v naší soutěži a článek o průběhu této proměny si můžete přečíst zde >>

Máme pro vás fotografie "před a po" pro" z dne proměny.

 

 

 

Jana má opravdu velké štěstí. Její proměna byla zařazená do hlasování o proměnu měsíce v prosinci. Tu vyhrála a následně vyhrála i celoroční hlasování o proměnu roku. Neuvěřitelné...

Odměnou pro výherkyni byly až tři ceny:

profesionální focení s naším týmem

nakupování se stylistkou 

profesionální dekorativní kosmetika 

 

Den "D" jsme naplánovali na 13. března.

 

 

Nakupování se stylistkou

Dopoledne Jana strávila s naší stylistkou Evelínou v obchodním centrum.

Jana měla přání, aby nové kousky do jejího šatníku byly pohodlné a přitom ženské. Naše výherkyně je aktuálně doma s dětmi a proto musí šatník přizpůsobovat spíše ležérnějšímu stylu. Stylistka Evelína ukázala Janě, jak kombinovat základní kousky, jak je ladit barevně, aby si vystačila s menším množstvím oblečení.

Po nakupování Jana přijela do studia ProBeauty, kde na ní čekal náš tým: vizážistka Katka, kadeřník Adam a fotografka Eva.

 

  

 

Modelace účesu a líčení

Kadeřník vymodeloval vlasy do přirozené vlnité podoby. Účes získal objem a vzdušnost. Vizážistka vsadila na orámování oči, díky čemu vyniklo, jak jsou velké. Na rty Katka aplikovala rtěnku v odstínu fuxie. Zelený svetřík nádherně kontrastuje s líčením a díky tomu Jana úplně září. Působí mnohem více sebevědomě než v den proměny.

 

Profesionální focení

Fotografka Eva nám prozradila, jak probíhalo focení:

"Když se objevím v maskérně, kde mám krásně připravenou modelku na fotografování, téměř vždy zazní věta: "Se mnou to budete mít těžké, já jsem vážně nefotogenická." U Jany tomu nebylo jinak :) Vždy se jen usměji a vím, že v každé ženě se krása ukrývá. Viděla jsem, že Jana se ve své image cítí velmi dobře, přesto byla z focení lehce nervózní. Udělaly jsme pár zkušebních záběrů, během kterých jsme si povídaly, Jana se krásně uvolnila a ve finále pózovala jako zkušená modelka. Celé focení s Janou bylo příjemné, uvolněné a věřím, že i ona se v roli modelky cítila velmi dobře." 

 

Jana nám po svém "Dni Krásy" napsala:

"Den modelkou jsem si moc užila, od nakupování se sympatickou stylistkou Evelínou až po následnou vizáž s Katkou, která Vám umí dobít baterky svoji usměvavou a energickou povahou. S účesem od Adama jsem byla moc spokojená a finální focení s fotografkou Evou bylo moc příjemné a pohodové.

Moc děkuji za super den ve Vašem salonu, který jsem si náramně užila díky profesionálnímu a lidskému přístupu všech lidiček z Vašeho týmu. Opečovávaná jsem byla ze všech stran a odcházela jsem ze salonu jako modelka???? Pozitivní reakce okolí jsem si užívala????

S pozdravem a přáním hezkého dne Janka Kellnerová"

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny zde >>