Je pravdou, že celebritám sluší všechno? Podíváme se na vlasové proměny známých hereček a zhodnotíme, co jím nejvíce sluší.

Kate Winslet jsme poznali v roce 1997 jako odvážnou Rose z velkolepého filmu Jamese Camerona "Titanic". Byla tam mladou dámou s vlnitými zrzavými vlasy a nikoho ani nenapadlo, že to není její přírodní odstín. Co všechno na vlasech vyzkoušela a u čeho nakonec zakotvila, prozradíme v článku.

 

 

Podívejte se na Kate s její původní barvou vlasů.

 

        

 

Kate je klasickou "šedou myškou".

Její blond vlasy mají popelavý nádech a s věkem mírně ztmavly na světle hnědou barvu. Je to dost přirozený jev pro letní barevný typ.

Měděný odstín, který nosila Kate na začátku své kariery, je vlastně úplně proti doporučením, které bychom jí v našem studiu proměn dali.

Všimnete si na fotografii níže, jak zrzavý odstín vlasů způsobil změnu tónu pleti oproti dekoltu. V nesprávném odstínu vlasů obličej většinou zrudne a vyniknou nedokonalosti pleti (popraskané žilky, pigmentové skvrny atp.).

U mladé ženy to někdy až tak nevnímáme, ale s věkem to má určitě čím dál, tím větší význam.

 

 

Podívejme se, jak Kate Winslet experimentovala dál.

Většinou změna odstínu vlasů u herečky je způsobená tím, že se musí přizpůsobit roli. Nejde tedy většinou o osobní volbu či preference, jde o ztvárnění určité postavy a vystižení jejího charakteru, povahových rysů.

V roce 2015 si Kate zahrála pravou ruku Stevea Jobse - Joannou Hoffmanovou. V tmavých vlasech vypadala dost tvrdě a nepřístupně. Tak tmavé vlasy Kate rozhodně nesluší, její pleť vypadá bledě a ona celkově velmi nevýrazně.

 

 

Letním typům zpravidla nejvíce sluší zesvětlené vlasy a je to na Kate hodně vidět.

Už dlouhá léta v soukromém životě se drží blond a mění akorát střihy.

Typickým rysem letního barevného typu je to, že obočí je mírně tmavší než vlasy. Díky tomu poměrně jemné rysy se přirozeně zvýrazní. Důležité je dodržovat popelavý nádech vlasů, případně extrémní řešení - platinový. Vlasům prospívá, když jsou sem tam promelírované, případně mírně tmavší u kořínků a světlejší až v koncích.

Podívejte se na nejlepší fotky Kate Winslet.

 

 

 

Za nás tedy jednoznačně Kate Winslet nejvíce boduje jako blondýnka. V tom odstínu vyniknou její krásné rysy a pleť získává dokonalý, svěží tón.

Navíc vypadá více šik, než v přírodním světle hnědém odstínu. Tleskáme!

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny zde >>