Mám pro vás pár tipů, jak nepodlehnout podzimním depresím a projasnit své tělo i mysl.

Každý z nás pociťuje s ubývajícím slunečním jasem ztrátu energie. Neklesejte však na mysli, protože právě podzim je, dle lékařských statistik, ideálním obdobím na uzdravení našeho životního stylu. Metabolismus je po teplém letním období v té nejlepší kondici a my máme konečně čas vrátit našemu tělu ten správný řád.

 

 

Několik tipů, jak na to:

 


• DETOXIKACE A HYDRATACE PLETI


Toto téma zní velmi jednoduše - v praxi se však velmi často stává, že zvolíme nesprávné metody, kterými si můžeme ublížit.

Nepodceňujte tedy správnou diagnostiku pleti provedenou vaším lékařem či v kosmetickém salonu a pořiďte si vhodné produkty k domácí péči.

Čištění provádějte intenzivně každé ráno i večer.

 

 

Léto nás celkově vysušuje, a proto je nutné hlídat si pitný režim. Voda je základní živinou. Když jí máme nedostatek, buňky ztrácí energii a my celkově uvadáme. Jsme unaveni, podrážděni, tvoří se nám více vrásek, vlasy se lámou. Pročištění pórů, peeling těla a hydratace nastartují podzimní očistu!


• NADOPUJME NAŠE VLASY POTŘEBNÝMI VITAMÍNY A MINERÁLY


Vlasy jsou jednou z nejdůležitějších partií těla, na kterou klademe důraz, co se týče naší krásy. Většina z nás si pravidelně vlasy fénuje, žehlí, natáčí, kulmuje či barví. Ani si neuvědomujeme, jak je tím zatěžujeme. Pokud nemáte vychytanou domácí péči produkty přímo od vašeho kadeřníka, vyzkoušejte některé z těchto receptů.
Jedná se o jednoduchou, ale za to efektivní přípravu domácích zábalů z dostupných surovin jako jsou banány, káva, vejce, olivový olej, med nebo třeba pivo! Uvidíte, že vlasová péče v pohodlí domova se stane vaším novým koníčkem.


• AKTIVUJTE CELÉ SVÉ TĚLO POHYBEM I SPRÁVNOU STRAVOU


Žijeme v moderní době plné moderních technologií, které nám přinášejí nové a nové možnosti, jak udržovat naše tělo v kondici! Vyhradit si na to však čas je někdy nad naše síly. Pojďme si ale tento cíl zařadit do našich priorit. Zkontaktujte nejbližšího kondičního poradce, fyzioterapeuta nebo si sami zvolte vhodnou fit cestu. Podzimní počasí je nejideálnější na hubnutí či jiné tvarování postavy.

 

 

Cvičte přibližně 60 minut denně minimálně třikrát týdně a nezapomínejte i na příjemné procházky venku, úklid doma, práce na zahradě atd. Při tom všem pracují svaly celého těla, tím pádem dochází k efektivnějšímu prokrvení, okysličení a odvodu toxických látek z těla. Omezte přísun jednoduchých sacharidů a pšeničných výrobků. Místo toho obohaťte svůj jídelníček o zelenou zeleninu (dodává tělu kyslík) a nezapomínejte ani na minerály. Výsledek v úbytku nadbytečné vody, tuku a stresu se dostaví do tří týdnů. A dámy pozor, konzumace alkoholu není žádána.


• ZAKUPTE SI ALESPOŇ DVA AŽ TŘI NOVÉ PODZIMNÍ KOUSKY OBLEČENÍ

 

Obnova či doplnění šatníku nám vždy zvedne sebevědomí. Ať si říká, kdo chce, co chce, je to tak. Podzimní měsíce se nám vybízejí, abychom mohli vkusně vrstvit oblečení a hrát si s různými druhy doplňků. A to od podzimních šál, klobouků a bot až po náušnice, náramky, spony či náhrdelníky. Letos frčí červená a to ve velkém množství, klidně v celém outfitu.

 

Foto: vogue.it

Rozhodně je i velmi dobrá volba navštívit stylistu, poradit se, co právě naší postavě svědčí nejvíce a do jakého barevného typu patříme. Potom si už nikdy nebudeme lámat hlavu v přeplněných obchodech, který z těch překrásných kousků je pro nás nejvhodnější. 

 

• OBJEVTE PODZIMNÍ TRENDY V LÍČENÍ

Foto: stylejunction.com.au


Skvělá zpráva – tento podzim je hitem uvolněného, hravého a NEdokonalého líčení. Pravidelnost je totálně out, zatímco ledabylé stínování rtů a kouřové oční stíny frčí jak o závod. Neobávejte se sytějšího odstínu rtěnky či oční linky. Podzim 2017 má být veselý. Loučíme se s instagramovou dokonalostí a vítáme reálný život!
Užívejte příležitostí podzimu 2017 stylově a zdravě :)

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny zde >>