Co je nejvíce sexy v ženském šatníku? Co muže zaručeně přitahuje? Poznejte "must-have" pro sexy vzhled.

Představíme vám základní kousky šatníku, které by měla mít každá ženy. Najdete mezi nimi šaty, boty a doplňky. Dozvíte se taky, jaký účes je nejvíce sexy pro muže.

 

1. Malé černé šaty (little black dress)

Tento základní kousek by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Nebojte se vyzkoušet krajku, průsvitnou látku, výrazný zip či jiné trendy prvky. Šaty obohaťte elegantním šperkem, lodičkami, psaníčkem či menší kabelkou. Doplňky můžou být i barevné, nebojte se výrazných rtěnek a laku na nehty.


U šatů rozhodně platí, že muži preferují zdůrazněné křivky, čili střihy, který obepínají vaše boky a pas. Pozor na snížený pas v šatech - symbolizuje feministické sklony, takže dost ubírá na něžnosti.

 

 

 

2. Vysoké podpatky

Dlouhé nohy a odhalený nárt je něco, co vám vždy přidá sexappeal.

Krásná lodička prodlouží nohu a navíc způsobí, že se budete cítit více sebevědomě. Donutí vás také stát vzpřímeně a to je první krok k tomu, abyste působila sebevědomě a sexy.

 

 

3. Něco červeného

Může to být maličkost (lak na nehty nebo náramek) anebo i celý kus oblečení (šaty, kabát). Hodně působivé jsou červené rty. Nejste-li extrovertní osobnost, zkuste začít doplňkem. Nechcete barvu moc ukazovat? Zkuste červené spodní prádlo. I když vůbec není vidět, dokáže divy s vaším pocitem ženskosti.

 

 

4. Krajka

Krajka symbolizuje jemnost a křehkost - typické ženské vlastnosti. K tomu poodhaluje kůži a tím provokuje mužské smysly.

Více decentně bude působit krajka v detailu - ve výstřihu, či na rukávech atp. Pokud použijete krajku na celých šatech, bude to jasný čitelný sexuální signál. 

 

5. Odkryté části těla

Poodhalené tělo je jak návnada. Stačí kousek: nárt, předloktí, krk, dekolt či nenápadný rozparek.

Důležité je dbát na to, aby kůže v daném místě byla opečovávaná. Není nic horšího než se chlubit odkrytými zády, když tam zrovna máte pupínek či škrábance.

Pokud je tam tetování, je to něco jiného. Na některé muže může působit velmi sexy.

 

6. Jen ne kalhoty

Každý muž vám řekne, že preferuje u ženy sukni a šaty místo kalhot. Kalhoty jsou historicky mužský prvek outfitu a ženy ho tak trochu vypůjčily a následně přivlastnily. Kalhoty vám vždy uberou na svůdnosti a něžnosti, tak to zvažte při výběru outfitu na první rande.

 

7. Rozpuštěné vlasy

Všechny studie o mužských preferencích ukazují, že sexy vzhled je u nich hodně propojený s delšími vlasy. Stačí délka na ramena (nemusí být až k pasu) a ku podivu nezáleží příliš na odstínu. Muži prostě vnímají krátké vlasy jako méně sexy, nemůžou si s nimi hrát a nejsou tak svůdné.

 

 

 

  Váš sex-appeal

   I Vaše postava má sexy potenciál. Chcete vědět v čem a jak to vkusně ukázat?

   Poradí Vám osobní stylistka na konzultaci stylu anebo konzultaci image pro seznámení.

   Pro služby stylistky klikněte zde >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Autorka: Monika Romanowska