To, co považujeme za krásné,

je velmi často odrazem toho, jak si myslíme, že nás vnímají muži.

Klasický stereotyp je, že muži zbožňují velká prsa.

Jak je to ale doopravdy? 

 

 

Velká prsa jsou životní výhra...

 

 

SEZNAMOVÁNÍ

Muži sice preferují plná prsa, ale to jen proto, že ženské tělo je nejpřitažlivější, pokud je symetrické. Máte-li zaoblené boky, vypadají k tomu dobře i zaoblená prsa.

Proporční postava vypadá žensky, a to je fakt.

Důležité je vědět, že dle mnoha výzkumů, pokud muž hledá vážný vztah, neřeší postavu, dívá se spíše na obličej. Tvar postavy časem ztrácí význam a není žádnou zárukou šťastného vztahu. To obličej vyjadřuje emoce, ukazuje, jak přistupujeme k životním situacím, jaké jsme. Proto z hlediska seznamování zdůrazňování velkých prsou bude naznačovat vaši orientaci na sexuální, nikoliv dlouhodobý a partnerský vztah. Otázka zní, jaký vztah hledáte zrovna Vy.

 

 

NÁKUP OBLEČENÍ

Zeptejte se jakékoliv ženy s plnými prsy, jak jí to jde s nakupováním šatníku. Většinou se dozvíte, že je to docela boj.

Pro velká prsa je totiž mnohem obtížnější najít dobře padnoucí oblečení. Návrháři počítají s plošším hrudníkem a obzvlášť u francouzských značek (např. Promod) je problém najít dobře vypasované kousky na postavu s ženskými křivkami. Oblečení je často šité více do rovna, je více krabicovité. Plná prsa přitom vyžadují úplně jiné střihy, takže velmi často jediným řešením je oblečení nechat upravit u krejčí nebo situaci řešit páskem. Nejčastější problém u velkých prsou je zapínání přes hrudník. Sako, svetřík, kabát či blůza budou výzvou.

Majitelky ploššího hrudníku mají mnohem více možností nakoupit slušivé oblečení a případné nedostatky dekoltu vyřešit push-up podprsenkou anebo doplňkem (šála, rozepnuté sáčko, či bunda).

 

ZDRAVÍ

V neposlední řadě se podíváme na prsa ze zdravotního hlediska. Většina žen s velkými ňadry je vnímá jako zátěž pro tělo a hlavně záda. Navíc bolest zad často způsobuje migrénu. 

Pokud uvažujete o plastické operaci zvětšení prsou, určitě víte o mnoha zdravotních rizicích, možných komplikacích a nutnosti výměny implantátů po cca 10-15 letech. Je to nejen zátěž pro organizmus (operace, rekonvalescence), ale i finanční závazek (cca 70.000 Kč).

 

KRÁSNÁ A CHYTRÁ?

Všimly jste si, že žena s velkým poprsím musí více dokazovat své intelektuální schopnosti?

Nejen muži si totiž podvědomě myslí, že pokud je žena sexy, tak nemůže být zároveň chytrá.

Samozřejmě tento stereotyp lze překonat, ale stoji to mnohem více námahy, než v případě, že prsa nejsou dominantou ženského těla.

 

 

Nakonec, pro plnou objektivitu, je dobré zmínit, že žena se s plnými prsy cítí většinou přirozeně sexy, nemá problém s akceptací svého těla, své nahoty. Stává se ale také, že právě velká prsa jsou důvodem životního trauma. Možná si vzpomínáte ze školy na dívky, které jako první začaly dospívat a jejich bujné poprsí vzbuzovalo velkou pozornost chlapců, nepříjemné komentáře sexuálního rázu, či dokonce fyzické obtěžování.


Ve finále, chceme-li se cítit krásné, bude to vždy jen o tom, zda se akceptujeme. Nezáleží na velikosti prsou, ale na tom, jestli se přijímáme takové, jaké jsme. Rozhodně to není tak, že změna velikosti košíčků z A/B na D/E nám udělá v životě totální zvrat a vyřeší všechny problémy. Je potřeba hledat důvody nespokojenosti někde jinde, v naší hlavě.

 

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny zde >>