Jakmile si žena všimne prvních hlubších vrásek, napadne ji, že je čas zakročit a stárnutí zastavit novým účesem. Je to sice skvělý nápad, ale buďte opatrné při volbě odstínu.

Standardní požadavek v kadeřnických salonech je zesvětlit vlasy, protože "blond omlazuje". Ženy si při tomto rozhodnutí často představují nějakou blond celebritu nebo fotografii modelky, která jim utkvělá v hlavě a která je inspirovala: " Vždyť jí to tak sluší...". 

Bohužel není to tak jednoduché a realita je často jiná.

 

 

Mýtus: Blond zaručeně omlazuje...

 

 

  

   Světlejší vlasy sice můžou zjemnit rysy, ale pokud blond není váš přírodní odstín, budete v něm vypadat spíše bledě a nevýrazně. Místo omlazení se tedy dostaví dojem, že jste nemocná, nevyspalá a celkově nešťastná.

   Skutečně zářit budete jen, když se budete řídit svým barevným typem (jaro, léto podzim, zima). Blond vlasy jsou typické pro létní a jarní typ (v chladnějším - platinovém odstínu anebo teplejším - slaměném).

   Jste-li podzim nebo zima, příliš světlé vlasy vám jen uškodí a vaše pleť bude vypadat nezdravě.

   Blond vlasy nejsou tedy univerzálním řešením, které vás omladí.

 

 

 

 

 

 

 

Jako příklad pokusu o blond odstín, který nebyl zrovna trefou do černého, máme pro vás forografii úžasné americké herečky, Julie Robertsové.

 

 

Skvělé ukázky jsme taky našli v naši databázi proměn. 

 

 

Při volbě nového odstínu vlasů, který vás omladí, buďte velmi opatrné. Většinou se vyplatí svěřit do rukou odborníků, kteří barvu vlasů doporučí ne podle aktuálního trendu, ale podle VÁS, tak aby VÁM to slušelo, abyste VY prokoukla. O to nám všem přece jde.

 

Máte chuť na velkou změnu?

Už dnes se k nám můžete objednat a poradíme vám, jaký účes, líčení a styl vám nejvíce sedne.

Vždy se zaměřujeme i na životní etapu, kterou si zrovna procházíte. Nový vzhled tomu přizpůsobíme.

Jdeme do hloubky.

Vyberte si svůj program proměny zde >>