Jak spolehlivě připoutat pozornost muže a dát mu nenápadně najevo svůj zájem? Věděla jste, že v 90% situací to žena svádí muže, nikoliv muž ženu?

Muž totiž málo kdy osloví ženu, která mu k tomu nedá jasný signál. Muž potřebuje jakousi záruku, že ho hned neodmítnete a proto potřebuje vidět váš zájem, než vás osloví.

  

Jak tedy dát najevo zájem, ale přitom necítit se hloupě? Stačí znát 5 základních fázi svádění, které jsou naprosto přirozené a nevynucené.

 

1. krok: POHLED

Nejdříve se začněte dívat kolem sebe a vnímat muže. Když budete chodit s očima sklopenýma k zemi, je nemožné, abyste si někoho všimla, jedině když o něj zakopnete;-)

Když budete pozorovat své okolí (v metru, v parku, v místnosti), zjistíte, že občas se váš pohled střetne s někým jiným. Zaujme-li vás, přirozeně se na něj zadíváte o pár vteřin déle, než je to běžné. Toto je první krok svádění. Zadíváte se tedy do oči na pár sekund a pak uhnete pohledem. To vyjádří Vaší submisivitu a ženskost. Muž bude nejspíše dál pozorovat, jestli se na něj znova nepodíváte. Udělejte to – očního kontakt je potřeba opakovat cca 3-krát, aby to muž pochopil jako signál k flirtování.

 

1 43166473

 

2. krok: ÚSMĚV

Úsměv je dalším krokem při svádění. Potvrzuje muži, že je pro vás přitažlivý, že váš zájem je na sexuální úrovní.

1 21073937

 

3. krok: PÓZA

V této fázi svádění vše se odehrává tak trochu nekontrolovaně. Naše těla se podvědomě snaží přijmout takovou polohu, aby co nejvíce vynikly ženské a mužské atributy. Žena se napřímí, aby zviditelnila své poprsí, zkříží nohy, aby zviditelnila boky, nakloní hlavu, aby ukázala křivku hrdla.

Podpoříte svoji ženskost, když si budete hrát s vlasy, urovnáte si oblečení nebo šperk. To vše muži naznačuje, že se upravujete právě kvůli němu, abyste na něj zapůsobila.

V této fázi můžete použít i další gesta typické pro ženy: pootevřete rty, dotýkejte se vlastního těla, pohlaďte se po dlani nebo klíční kosti, ohněte ruku v zápěstí (tím ukážete svoji poddajnost), pohrávejte si s válcovitým předmětem (např. sklenkou vína či propiskou).

 

1 95739282

 

Muž, pokud bude mít o vás zájem, udělá určitá gesta, která dají najevo jeho moc, bohatství a společenské postavení. Vypne hruď, bude si hrát s klíčky od auta nebo mobilem, narovná si kravatu či límeček, pročísne si vlasy. Nejjasnější signál sexuální přitažlivosti, jaký od muže můžete dostat, je to, že nějakým způsobem připoutá pozornost k svým pohlavním orgánům, např. zaklesne palce za opasek nebo se jen rozkročí.

 

4. krok: HOVOR

První tři kroky by se dalo pojmenovat jako „dálkové svádění". Vše probíhá v bezpečné vzdálenosti, kde se navzájem s mužem testujete, zkoušíte, lákáte. Pokud zalíbení je oboustranné, nastane první blízký kontakt. Muž si najde příležitost a důvod, aby k vám přistoupil a prolomil ledy, tedy zapředl hovor.

Poslouchejte, co muž říká, nesnažte se ho zahltit svým příběhem nebo už vůbec svými starostmi. Muž hledá v ženě přede vším pozitivní emoce, radost a nadšení. Vaše problémy ho odradí, takže si nestěžujte, jak to máte v životě složité, a soustřeďte se na jeho plány. Pochvalte ho, jak skvěle zvládá a řeší životní situace. Buďte jeho nejlepší fanynkou.

 

1 54063361

 

5. krok: DOTEK

Jste si sympatičtí, skvěle si rozumíte. Je potřeba ověřit, zda i v neverbální sféře. Je tedy čas na první dotek. Najděte si záminku, abyste se muže mohla letmo dotknout. Jen tak náhodu ztraťte rovnováhu a náhodně se dotkněte jeho paže nebo ruky. Potom to ještě zopakujte jiným způsobem a sledujte, zda váš dotek je muži příjemný, zda ve vás obou vyvolává ty správné vibrace. Pokud ano, jste na nejlepší cestě se opravdu sblížit.

1 20182421

 

Při prvním setkání nemůžete prozradit o sobě všechno. Žena je z definice tak trochu tajemná. Dejte muži záminku, aby vás mohl znova kontaktovat. Skvělým řešením je poprosit muže, aby vám něco ukázal nebo naučil. Ještě lepší by bylo, kdybyste hovor vedla tak, aby to nabídnul sám.

Hledáte-li opravdového muže, chovejte se jako opravdová žena. Pochvalte muže za to, co dokázal, zajímejte se o jeho plány.  Buďte veselá, spontánní, uvolněná. Komunikujte a naslouchejte. Přitom buďte přirozená, jemná, otevřená a spokojená sama se sebou.

Nechte se inspirovat proměnami studia ProBeauty.  Hlavním cílem je pro nás objevit a zdůraznit ženský půvab.

 

izabela1024x793

 

kmn

 

jana

 

Záleží Vám na prvním dojmu? Chcete, aby muži projevovali o vás větší zájem?

Domluvte si konzultaci s naší vizážistkou a zvyšte tak svou šanci u mužů na maximum.

Nabídku proměn najdete zde >>

 

V dalším dílu „Jak zaručeně upoutat pozornost muže" se budeme věnovat podstatě ženskostí. Řekneme si více o tom, co muži v ženách hledají, co je nejvíce přitahuje. Tentokrát se nezaměříme na sexualitu, ale povahové vlastnosti.