Proměna vizáže je skvělou odměnou pro všechny ženy, které dokázaly zhubnout a v novém životním stylu vytrvaly. Podívejte se na příběh Dany (39 let).

 

Dana zavítala do našeho partnerského Centra pro změnu životního stylu >> před 8 lety, kdy hledala pomoc ve svém boji s nadváhou. V té době pracovala v obchodě jako pokladní, takže jejím hlavním problémem byl jak nedostatek pohybu, tak nepravidelné stravování. Za 4 měsíce se jí povedlo zhubnout až 8 kg (viz, foto níže).

por

 

Foto: srpen 2008 / prosinec 2008

maresova

Proměnu ve studiu ProBeauty dostala Dana jako dárek za její  vytrvalost a za celkovou pozitivní změnu své kondice.

O Danu se postaral tým odborníků na image ProBeauty: Monika Romanowska (styl), Katka Fikarová (líčení), Hanka Šlinská (účes).

 

DSC 9114 530x800

 

   Dana před proměnou působila velmi bledě, nevýrazně a dost unaveně.

   Sice je to velmi energická a komunikativní žena, ale na první dojem je z ní klasická "šedá myška".

 

   Už při konzultaci jsme doporučili radikální změnu barvy vlasů a kratší střih, nové živé odstíny pro oblečení a k tomu výraznější líčení s důrazem na velké oči.

   Kadeřnice Hanka měla za úkol zamaskovat obdélníkový tvar obličeje, vymyslet moderní řešení ofiny a novým odstínem Danu rozzářit a udělat nepřehlédnutelnou.

   Vizážistka Katka měla Daně ukázat výraznější líčení, které zvládne doma. Naučila ji stinování očí a modelace obličeje.

   Stylistka a koordinátorka proměny Monika na závěrečné focení vybrala pestrobarevnou kombinaci, která podporovala nový odstín vlasů. V novém outfitu už nebylo možné se schovat a dělat "neviditelnou":) A právě o to nám šlo.

 

   Dana po proměně sklídila velký úspěch jak v práci, tak i doma. Cítí se mladší a okolí potvrzuje, že je z ní "úplně jiná ženská, které to sekne".

 

 

 

    DSC 9182 800x530

    DSC 9120 530x800    DSC 9225 531x800

 

Změnila se vám postava a nevíte si rady s novým šatníkem? Zhubla jste nebo naopak přibrala a nakupování je pro vás noční můrou?

Zkušená stylistka studia ProBeauty Vám poradí, jak se sžít s novou postavou, jak ji vkusně podtrhnout, jak zamaskovat nedostatky, jak objevit a zvýraznit přednosti.

Služby stylistky najdete zde>>