Valeriia (24 let) studuje dějiny umění. Přihlásila se do soutěže hlavně kvůli vlasům, zkoušela už všechno možné a nikdy to nebyla trefa do černého.

Valeriia vyhrála poslední kolo naší soutěže, kterou jsme pořádali společně s Advance studiem a značkou Camaieu.První věc, kterou nám řekla, bylo to, že má strach. Chtěla změnu, ale zároveň nevěděla, jak to dopadne, jestli nakonec nebude litovat. Na tyto pocity jsme ve studiu zvykli a respektujeme je. Jedná se přece o poměrně trvalou změnu vzhledu a o to, jak se budete sobě líbit. K tomu přidáme reakci rodiny a blízkých, která většinou rozhoduje o tom, jak je proměna hodnocená. Vše dohromady vytváří dost velké vnitřní napětí a nervozitu, které většinou odezní po konzultaci s naším týmem.

 

DSC 8071 530x800

 

 

   Valeriia nosila účes, který vytvářel tzv. "efekt hrušky". Vznikal dojem, že obličej je disproporční (úzké čelo a širší tváře). Bylo tedy potřeba vytvořit střih s větším objemem v horní části. Poradili jsme taky výraznější odstín vlasů s mírným prosvětlením kolem kontury obličeje.

   Stylistka určila tvar postavy (hruška) a vyrazila pro nové oblečení do prodejny značky Camaieu, která navíc darovala Valeriii dárkovou kartu na nákupy.

   Novým outfitem jsme chtěli podtrhnout bohémský duch nového účesu. Proto jsme vybrali vzorovanou halenku s vázáním v dekoltu. Doplněním byla kontrastní pletená vesta a legíny z imitace kůže. Ten poslední kousek Valeriii dost překvapil. Pronesla, že v životě by po něčím takovým nesáhla. Nevěřila, že jí to může slušet. Stylistka jednoznačně potvrdila, že legíny jsou pro ni jako stvořené, zdůrazní dlouhé a štíhlé nohy.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Vizážistka udělala další odvážný krok - vybrala sytě žluté oční odstíny a spodní víčko zvýraznila zelenou barvou. Díky tomu neskutečně vynikla jantarová duhovka a Valeriia začala zářit jako nějaká celebrita. Ostatně sama pronesla, že se cítí jako herečka z třicátých let:)

 

DSC 8086 800x530

Podívejte se na závěrečné fotografie a sami ohodnoťte, jak se proměna povedla.

DSC 8076 530x800  DSC 8092 530x800 

 

DSC 8106 530x800  DSC 8137 530x800

DSC 8125 530x800  DSC 8148 530x800

 

valeriia24 

 

Vlasy - Iveta Farkašová, líčení - Katka Fikarová, styling/foto - Monika Romanowska.