Darina vyhrála naši soutěž pro facebookové fanoušky. Má dvě děti a po mateřské dovolené si začíná hledat práci. 

V první části proměny Darina společně se stylistkou vyrazila do salonu Maggie, kde proběhlo zkoušení nádherných společenských šatů. Nakonec vyhrály šaty OLIVIA od světoznamé značky Gino Cerruti. Salon Maggie nám taky zapůjčil překrásnou sadu šperků.

DSC 4897 678x1024 

 

 

DSC 4976 678x1024 2

  

 

    H lavní úkol pro vizážistku byl sjednotit barevně pokožku. K tomu stačilo pár profi přípravků - vyhlazující báze, tekutý a tuhý     korektor a k tomu ještě hydratační make-up.

 

    Pro líčení oči jsme zvolili 4 odstíny zelené, která jinak je dost nebezpečnou barvou. Je potřeba velmi precizně stínovat a zvolit odstín vhodny k pokožce a i důhovce. Líčení očí doplnila gelová linka.

    Další kritický bod líčení byl v obočí. Darina si obočí holila žiletkou a měla je přílíš úzké a rovné. K tomu půlka pravého obočí vlastně chyběla. Hnědá tužka, oční stín a šikovná ruka vizážistky vykouzlily úplně nový tvar obočí.

    Pak už jen rtěnka v odstínu tlumené fuksie a modelace obličeje (bronzer, tvářenka) pro zvýraznění lícních kostí.

 

 

 

 

 

Po nalíčení následovala modelace slavnostního účesu. Kadeřnice vlasy natočila pomocí žehličky a vytvořila přirozené, jemné splývající vlny.

Poslední fáze proměny - profesionální focení - byla už jen o tom ukázat Darinu s nově nabytou dávkou ženskostí a sebevědomí. Darina byla úžasná, trpělivá a samozřejmě překrásná. Jsme moc rádi, že se nám povedlo ukázat i kousek její duše. Je to neskutečně pokorný člověk. Je vděčná za vše, co v životě dostala, a váží si toho.

Jsme moc rádi, že jsme Darinu mohli poznat a dát ji pocit, že je tou nejnádhernější ženou na zemi.

 

Účes - Hanka Šlinská, líčení/foto - Monika Romanowska, šaty - svatební salon Maggie.

 

pp 1024x457