Číst dál...

 

Nejlepší příběh je ten, který je pravdivý, překvapivý a pro ostatní motivující. Takový pro vás dnes mám. Je o tom, jak my, ženy, řešíme svůj vzhled v závislosti na psychickém rozpoložení. 

 

Číst dál...

 

Nedaří se vám zamaskovat tmavé kruhy pod očima? Poradíme vám ty nejosvědčenější triky profesionálních vizážistů. 

Číst dál...

 

Sociální sítě jako je Facebook mají určitá pravidla pro zveřejňování fotografií. Chrání tím své uživatele před násilím či pornografií. Podívejte se, jak Facebook cenzuroval naši reklamu proměny na základě toho, že fotografie "před a po" ukazovala údajně nepravděpodobný výsledek.

Číst dál...

 

Naše image se stabilizuje ve věku 20-30 let. Pokud je vám tedy 40 let nebo více, nejspíše nosíte zastaralý účes a líčení 80. let. Ukážeme vám nejvýraznější módní a vlasové trendy, které bohužel přetrvávají dodnes.  

Číst dál...

 

První, co nám o sobě Jarka řekla, bylo, že je celý život praštěná, miluje soutěže a adrenalinové zážitky. 

Jarka, i když je už v důchodu, stále pracuje v mateřské školce, kde je zastupkyni ředitelky. Svoji práci miluje o to více, že do práce už vlastně chodit nemusí. Rozhodla se zůstat ve školce proto, že ji to baví. Řekla: "Ten pocit, že jdete do práce protože chcete a ne proto že musíte, je k nezaplacení."

Číst dál...

 

My slavíme, vy dostáváte dárky! Máme pro vás spoustu překvapení, které budeme postupně odhalovat...

Máme obrovskou radost, že jste s námi už 10 let a stále se k nám vracíte, doporučujete nás svým rodinám a my proměňujeme další a další generace úžasných žen.

Číst dál...

 

Denisa vyhrála naši pravidelnou soutěž o proměnu. Jednou z podmínek bylo, aby předem souhlasila s jakoukoliv změnou. Odvážným svět přeje...

Jako první z rodiny se pustila do studování (zdravotnický zachranář), které ale musela přerušit, jelikož čekala miminko. Teď je na rodičovské dovolené a přitom se stále vzdělává, aby mohla zůstat ve svém milovaném oboru - tentokrát se zaměřením na zdravotní sestru.

Číst dál...

 

Květa vyhrála naši soutěž o proměnu. Je na mateřské dovolené, nosí stále stejný účes a už ji to nebaví:)

Květa (45 let) k nám přijela z Milovic. Dříve pracovala na výrobní lince a po MD se plánuje vrátit do práce. Přihlásila se do soutěže o proměnu, protože chtěla zkusit něco nového a v náš tým měla velkou důvěru.

Číst dál...

 

Lesklý obličej, pigmentové skvrny, nerovnoměrně opálená pleť - prozradíme vám řešení.

Zvýšené teploty letních měsíců brutálně odhalují nedostatky líčení. Správný postup nanášení make-upu a speciální přípravky právě v létě jsou klíčové.